ה.מ.ט מהנדסים בע"מ נוסדה בשנת 1995 ע"י ניצן גנני, כחברת פיתוח והטמעה למערכות אבטחה. לאורך השנים, ה.מ.ט לקחה חלק במגוון רחב של פרויקטים בישראל ובאירופה.

כחלק מפעילותה, ה.מ.ט משמשת כספקית השירות והיבואנית הרשמית של חברת SECUSYS בישראל, ולקחה חלק בכל פרויקט בישראל בו הותקנה מערכת SECUSYS.

צוות העובדים של ה.מ.ט בא במגע יומיומי עם מנהלי האבטחה והתחזוקה של כמה מהחברות הגדולות בישראל, ומקבל בקביעות מידע מפורט על הצרכים והבעיות של הלקוחות השונים.

ליצירת קשר: 03-9700001

אודות SECUSYS

אודות ה.מ.ט

חברת SECUSYS היא מהיצרניות המובילות בעולם בתחום הפיתוח והיצור של מערכות בקרת כניסה ומערכות ביטחון משולב, ומציעה לקהל האירגוני מערכות המתאימות לפרויקטים בקנה מידה בינוני וגדול.

חברת SECUSYS מתמחה בתכנון ויצור של חומרה ותוכנה תחת קורת גג אחת, ומבטיחה תאימות מלאה בין רכיבי החומרה והתוכנה השונים גם שנים קדימה, ותמיכה מלאה למוצרים גם שנים אחורה.

לחברת SECUSYS ניסיון של מאות אלפי פרויקטים והתקנות ברחבי העולם, כולל מגה-פרויקטים הכוללים עשרות אלפי רכיבים במערכת אחת, כגון נמלי תעופה, בתי חולים, אצטדיונים ומתקנים ביטחוניים.

לחברת SECUSYS צוות פיתוח הכולל 150 מהנדסים הפועלים בצורה יומיומית לפיתוח מוצרים וטכנולוגיות חדשות, ושיפור המוצרים הקיימים. החברה ממשיכה לפתח יכולות חדשות עבור מוצרים שכבר יצאו לשוק, ומאפשרת שיפור מתמיד באיכות המערכת, ללא צורך בהחלפת המוצרים או ברכישות נוספות.


חברת SECUSYS דוגלת במדיניות של מצוינות' ומתגאה במוניטין בינלאומי/ החברה שואפת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ושירות לקוחות, ועומדת תקנים: ISO 9001: 2000, ISO 14001. כח המוצורים של SECUSYS עומדים  בתקנים הבינלאומיים CE ,FCC ו-RoHS.

מוצרי חברת SECUSYS משווקים בכ40 מדינות ברחבי העולם, וכוללים תמיכה מלאה בשפות רבות, כולל עברית.
 
 
טלפון: 03-9700001דוא"ל: office@emt-eng.com